MOJA to otwarta, nieskrępowana przestrzeń, miejsce spotkań towarzyskich, biznesowych i okolicznościowych. Niezależnie od sytuacji, poczujesz się tu dobrze.

Kim jesteśmy?


Moja Resto Bar to nowoczesna, klimatyzowana, niczym nieograniczona przestrzeń mieszcząca się w biurowcu MIX przy ulicy Wadowickiej 8A. Jako jedyne bistro wychodzimy naprzeciw utartym schematom i nigdy nie zdecydowaliśmy się na serwowanie jedzenia z wszechobecnych bemarów!

Mówimy NIE bemarom!


Co się z tym wiąże? Zamówienia naszych gości zawsze są świeżo przygotowywane przez załogę doświadczonych kucharzy z jakościowych produktów od zaufanych dostawców. Wysuszone, zleżałe, dotykane przez inne osoby dania przy samoobsługowej ladzie to dla nas coś niedopuszczalnego! Oczywiście posiadamy również profesjonalną obsługę kelnerską, która zawsze wzbogaca lokal o miłą atmosferę, do której chce się wracać!

Dostawa pod drzwi!


Mając na uwadze czas i wygodę posiadamy system do realizacji zamówień online by łatwo i wygodnie zamówić swój obiad. Co więcej, codziennie aktualizujemy informację o serwowanych daniach i zestawach! Sprawdź co dziś serwujemy!

Rabaty dla stałych bywalców!


Poza rabatami dla stałych klientów, które są ustalane indywidualnie w zależności od częstotliwości i ilości zamówień przygotowaliśmy specjalną ofertę dającą
10% zniżki dla grupowych zamówień za min. kwotę 250 zł przy użyciu kodu GRUPOWE podczas zamawiania. Zamów już teraz!

Jesteśmy niedaleko!


ul. Wadowicka 8A
(budynek MIX, wejście B, parter)

Green Building Tour - Kompleks

ul. Wadowicka 3 — 400 m / 6 min

BUMA SQUARE

ul. Wadowicka 6 — 300 m / 3 min

Imperial Business Center

ul. Wadowicka 7 — 350 min / 5 min

KREO Office Building

ul. Wadowicka 12 — 300 m / 4 min

Biurowiec "Kruszywo"

ul. Rzemieślnicza 1 — 450 m / 7 min

SAWIG Office

ul. Bonarka 8 — 600 m / 8 min

Tischnera Office

ul. Tischnera 8 — 700 m / 9 min

MIX Biura

st. Łagiewnicka 33a — 700 m / 9 min

Zamów z dostawą


Ciesz się naszym pysznym obiadem w domu i w biurze dzięki prostej i szybkiej możliwości zamówień z dostawą. Zamów już teraz, będziemy do 90 minut.

Rozpocznij zamówienie